ru_RUus   

Gofrētais kartons

Transportēšanas iepakojums

Četru vārstu kārbas ir populārākais gofrētā kartona iepakojuma veids, kas lieliski der ne tikai dažādu preču un kravu transportēšanai un glabāšanai, bet arī pārcelšanās uz citu dzīvesvietu laikā un dažādu mantu uzglabāšanai.

Vairak »

Gofrētā kartona kārba mēbelēm

Gofrētā kartona kārba mēbelēm ir universāls iepakojums. Atšķirībā no koka un finiera kastēm, tām ir neliels svars. Ņemot vērā to, ka mēbeles pašas par sevi ir smagas, to iepakojuma vieglums ir būtiska priekšrocība.

Vairak »

Sarežģīta griezuma iepakojums

Tas izcels jūsu preci, pasvītros tās individualitāti un droši to saglabās transportēšanas un uzglabāšanas laikā. Ir iespējams izgatavot jebkuras konfigurācijas.

Vairak »

Papildaprīkojums

Režģi ir gareniski un aksiāli gofrētā kartona nodalītāji ar rievojumiem, kuri ir paralēli savā starpā un perpendikulāri attiecībā uz kartona malām

Vairak »

Gofrētais kartons — paredzēts izmantošanai iepakojuma materiāla ražošanā, kas izceļas ne tikai ar vieglo svaru, bet arī ar augstiem fiziskiem rādītajiem. Ir viens no izplatītākajiem materiāliem pasaulē, kas tiek izmantots kā iepakojums. Gofrētā kartona ražošanas īpatnība ir iespēja izmantot papīru un kartonu, kas iegūti no makulatūras, kas ir pozitīvi, raugoties no resursu ekonomijas un apkārtējās vides aizsardzības viedokļa. Gofrētā kartona trūkums ir zemā mitrumizturība.