ru_RUus   

Gofrētā kartona kārba mēbelēm

mebelj 3Gofrētā kartona kārba mēbelēm ir universāls iepakojums. Atšķirībā no koka un finiera kastēm, tām ir neliels svars. Ņemot vērā to faktu, ka mēbeles pašas par sevi ir smagas, to iepakojuma vieglums ir būtiska priekšrocība. Neskatoties uz savu vieglo svaru, gofrētā kartona kārbām ir augsts izturības rādītājs, kas ļauj izmantot tās smagsvara priekšmetu iepakošanai. Tās spēs pasargāt tajās atrodošās mēbeles no skrāpējumu, plaisu, plīsumu un citu bojājumu rašanās. Gofrēta kartona augstās izturības un amortizācijas īpašības ir pateicoties tā konstrukcijas īpašībām. Tas sastāv no vairākiem kartona slāņiem. Turklāt, katrs līdzenais slānis mijas ar „viļņveidīgu” gofrētu slāni, kas veidots, salīmējot līdzeno kartonu ar gofrēto papīru.

Transportēšanas iepakojums

Četru vārstu kārbas ir populārākais gofrētā kartona iepakojuma veids, kas lieliski der ne tikai dažādu preču un kravu transportēšanai un glabāšanai, bet arī pārcelšanās uz citu dzīvesvietu laikā un dažādu mantu uzglabāšanai.

Vairak »

Gofrētā kartona kārba mēbelēm

Gofrētā kartona kārba mēbelēm ir universāls iepakojums. Atšķirībā no koka un finiera kastēm, tām ir neliels svars. Ņemot vērā to, ka mēbeles pašas par sevi ir smagas, to iepakojuma vieglums ir būtiska priekšrocība.

Vairak »

Sarežģīta griezuma iepakojums

Tas izcels jūsu preci, pasvītros tās individualitāti un droši to saglabās transportēšanas un uzglabāšanas laikā. Ir iespējams izgatavot jebkuras konfigurācijas.

Vairak »

Papildaprīkojums

Režģi ir gareniski un aksiāli gofrētā kartona nodalītāji ar rievojumiem, kuri ir paralēli savā starpā un perpendikulāri attiecībā uz kartona malām

Vairak »