ru_RUus   

Sarežģīta griezuma iepakojums

virubnie_korobki

Tas izdevīgi izcels jūsu preci, pasvītros tās individualitāti un droši to saglabās transportēšanas un uzglabāšanas laikā.

Sarežģīta griezuma gofrētais iepakojums tiek izgatavots, izmantojot štancēšanas veidnes speciālā iekārtā, un tam ir diezgan vienkāršasalikšanas shēma.
Turklāt, šis gofrētā iepakojuma ražošanas veids ļauj pilnībā pielāgot iepakojuma konstrukciju produkta specifikai un stilam. Ir iespējams izgatavot jebkuras konfigurācijas gofrētā kartona iepakojumu pēc kataloga FEFCO, Jūsu rasējumiem vai paraugiem.

Transportēšanas iepakojums

Četru vārstu kārbas ir populārākais gofrētā kartona iepakojuma veids, kas lieliski der ne tikai dažādu preču un kravu transportēšanai un glabāšanai, bet arī pārcelšanās uz citu dzīvesvietu laikā un dažādu mantu uzglabāšanai.

Vairak »

Gofrētā kartona kārba mēbelēm

Gofrētā kartona kārba mēbelēm ir universāls iepakojums. Atšķirībā no koka un finiera kastēm, tām ir neliels svars. Ņemot vērā to, ka mēbeles pašas par sevi ir smagas, to iepakojuma vieglums ir būtiska priekšrocība.

Vairak »

Sarežģīta griezuma iepakojums

Tas izcels jūsu preci, pasvītros tās individualitāti un droši to saglabās transportēšanas un uzglabāšanas laikā. Ir iespējams izgatavot jebkuras konfigurācijas.

Vairak »

Papildaprīkojums

Režģi ir gareniski un aksiāli gofrētā kartona nodalītāji ar rievojumiem, kuri ir paralēli savā starpā un perpendikulāri attiecībā uz kartona malām

Vairak »