ru_RUus   

Transportēšanas iepakojums


cardboard-box-cropped
Četru vārstu kārbas ir populārākais gofrētā kartona iepakojuma veids, kas lieliski der ne tikai dažādu preču un kravu transportēšanai un glabāšanai, bet arī pārcelšanās uz citu dzīvesvietu laikā un dažādu mantu uzglabāšanai. Tāds gofrēta iepakojuma veids ir ļoti ietilpīgs, kā arī vienkāršs un ērts ekspluatācijā. Četru vārstu kārbas ir iespējams salikt un izjaukt, kas ļauj ievērojami ietaupīt vietu. Bet, ja jūs esat pārliecināti, ka tās vairāk nebūs vajadzīgas, tad tās var nodot otrreizējai pārstrādei. Otrreizēja pārstrāde palīdzēs saglabāt dabas resursus un nenodarīs kaitējumu apkārtējai videi.

Transportēšanas iepakojums

Četru vārstu kārbas ir populārākais gofrētā kartona iepakojuma veids, kas lieliski der ne tikai dažādu preču un kravu transportēšanai un glabāšanai, bet arī pārcelšanās uz citu dzīvesvietu laikā un dažādu mantu uzglabāšanai.

Vairak »

Gofrētā kartona kārba mēbelēm

Gofrētā kartona kārba mēbelēm ir universāls iepakojums. Atšķirībā no koka un finiera kastēm, tām ir neliels svars. Ņemot vērā to, ka mēbeles pašas par sevi ir smagas, to iepakojuma vieglums ir būtiska priekšrocība.

Vairak »

Sarežģīta griezuma iepakojums

Tas izcels jūsu preci, pasvītros tās individualitāti un droši to saglabās transportēšanas un uzglabāšanas laikā. Ir iespējams izgatavot jebkuras konfigurācijas.

Vairak »

Papildaprīkojums

Režģi ir gareniski un aksiāli gofrētā kartona nodalītāji ar rievojumiem, kuri ir paralēli savā starpā un perpendikulāri attiecībā uz kartona malām

Vairak »