ru_RUus   

Aizsargājošs uzmaucams tīkliņš

a0f_imag0300Cauruļveida aizsargājošie uzmaucamie tīkliņi ir paredzēti, lai aizsargātu priekšmetus pret sadursmēm un bojājumiem, kas var rasties tiem mehāniski saskaroties, kas bieži mēdz notikt izstrādājumu, kam nav aizsargājoša iepakojuma, transportēšanas, uzglabāšanas vai iekraušanas laikā.

Instrumentu, sastāvdaļu un smagās produkcijas aizsardzība
Uzmaucamie tīkliņi ir lieliska sastāvdaļu, instrumentu un sagatavju aizsardzība gan transportēšanas, gan ražošanas laikā. Uzmaucamie tīkliņi, kam ir lielākas acis, kalpo kā laba aizsardzība lieliem un smagiem priekšmetiem.

Stikla un keramikas izstrādājumu aizsardzība
Uzmaucamie tīkliņi ir ļoti labi piemēroti pudeļu un trauku iepakošanai. Tīkliņš nodrošina produkcijas saglabāšanu transportēšanas un uzglabāšanas laikā, piešķir reprezentablu izskatu.
Aizsargtīkliņš apkļauj tajā iepakoto priekšmetu, saglabājot tā formu, izpilda amortizējoša apvalka lomu, kā arī pasargā priekšmetus un to virsmas pret triecieniem, skrambām, nošķēlumiem un noberzumiem. Šāds tīkliņš lieliski noder keramikas, santehnikas fajansa, stikla, porcelāna un kristāla izstrādājumu uzglabāšanai un transportēšanai.

Mēbeļu un furnitūras aizsardzība 
Cauruļveida uzmaucamie tīkliņi tiek izmantoti drošai mēbeļu aizsardzībai to transportēšanas laikā. Reizēm pat maza skrambiņa uz krēsla kājas var kļūt par cēloni, lai pircējs to nepirktu. Ar mēbeļu tīkliņa palīdzību tiek aizsargāti tie elementi, kas ir it īpaši pakļauti bojājumiem: furnitūra, durvju rokturi, krēslu kājas, nelieli gultu galvgaļu dekora elementi utt.

Cauruļveida aizsargājošo uzmaucamo tīkliņu var izmantot gan patstāvīgi, gan arī kopā ar citiem iepakošanas materiāliem.