ru_RUus   

Atdalošie tīkliņi

Atdalošie tīkliņi ir paredzēti krāsotu detaļu, sagatavju un instrumentu deformācijas, skrambu, nošķēlumu un citu bojājumu rašanās novēršanai.
Šie tīkliņi aizsargā virsmas pret saskarsmi ar citām virsmām un mehāniskām sadursmēm.

Atdalošie tīkliņi ir ērti un lietošanai izdevīgi:
– tīkliņi ir izgatavoti no dažādiem polimēri materiāliem un tos var izmantot gan vieglajiem, gan smagajiem metāliem, kā arī izstrādājumiem. Atdalošie tīkliņi droši aizsargā smago materiālu izstrādājumus.

– atdalošie uzmaucamie tīkliņi ir ļoti elastīgi, tie optimāli aptver dažādas virsmas, līdz ar to novēršot tiešu produkta sastāvdaļu saskarsmi.

– tīkliņi ir noturīgi pret eļļām un smērvielām, kas tiek izmantotas mehānismu izgatavošanā un tehnisko iekārtu darbības laikā.
– tīkliņi ir izturīgi pret mitrumu un nodrošina labu gaisa cirkulāciju, kas, pateicoties lielajām tīkliņa acīm, novērš kondensāta veidošanos, ja produkts nav bijis pavisam sauss.

– tīkliņus var izmantot vairākkārt; tos var mazgāt.
– tīkliņi nodrošina pareizu attālumu un maksimālu aizsardzību, tajā pašā laikā aizņemot minimālu telpas apjomu. Atdalošos tīkliņus var izmantot parastai izstrādājumu novietošanai noliktavās vai transportējot tos kastēs, konteineros vai uz paliktņiem.

Atdalošie tīkliņi tiek ražoti no PE-LD un EVA materiāliem.
Mēs piedāvājam dažāda biezuma atdalošos tīkliņus, kam ir dažādi tīkliņa acu izmēri, līdz ar to būs iespējams atrast optimālu risinājumu Jūsu izvirzītajam uzdevumam.